Дарујте косу, дарујте снагу

Darujmo kosu

Поштоване колегинице, колеге, родитељи, драги ученици и пријатељи Школе,

„љубав и рад су темељи  хуманости“, а „дело је јаче него беседа“ и зато Вас позивамо да нам се придружите и да нас подржите.

Ошишајте се, дарујте своју косу и прикључите се хуманитарној акцији „Блиц жене“ и Школе за негу лепоте!

Ученици наше школе, сценски маскери и власуљари и њихови наставници ће од прикупљене косе израдити перике за жене оболеле од рака.

Ако желите да се прикључите акцији, позовите нас радним даном од 9 до 15 сати на 011/245-96-76, или нам пишите на мејл skolazanegulepote@gmail.com.

Напишите своје име и презиме, датум рођења и зашто желите да дарујете косу.

Ми ћемо у сарадњи са Савезом фризерских клубова Србије чији су чланови најпознатији фризери наше земље у школским радионицама – салонима организовати шишање.

Важно  да коса није оштећена, може да буде и обојена. Потребно је да се ошиша 20 до 25 центиметара дужине.

Можете да дарујете и старе плетенице и репове.

Више од триста људи широм Србије се већ прикључило акцији „Дарујемо косу, дарујемо снагу“ са жељом  да  помогну „Блиц жени“ и партнерима акције да направе што више природних перика за жене које воде своју најтежу битку.

Бесплатно шишање широм Србије организује Савез фризерских клубова Србије, а материјал који је потребан за израду перика од природне косе  ће даровати Компанија „Биомелем“.

у Београду, 15.децембра 2015.                                                        директор Веселинка  Животић